Hizmetlerimiz

Stratejik Modelleme Danışmanlığı · Web Tabanlı Uygulama Geliştirme · Mobil Uygulama Geliştirme
E-ticaret Uygulaması Geliştirme · Restful API Geliştirme · Kurumsal Uygulama Geliştirme
Servis Entegrasyonu · Veri Taşıma

Danışmanlık Hizmetleri

Stratejik Modelleme Danışmanlığı

Yazılım projelerinin başarısı problemin doğru tanımlanıp, doğru modellenmesine bağlıdır. Yazılım ekiplerinizi ilgili alanın bünyenizdeki uzmanlarıyla buluşturuyoruz. Beraber problemi keşfedip, ortak bir dil oluşturup, kullanışlı modeller oluşturuyoruz.

Taktiksel Modelleme Danışmanlığı

Stratejik modellemesi yapılmış problemin yazılımsal olarak doğru, test edilmiş ve bakımı yapılabilir bir şekilde uygulanmasını sağlıyoruz.

Teknoloji Danışmanlığı

Elasticsearch ve Redis gibi değişik çözümler içeren teknolojilerin ihtiyaçlarınıza göre nasıl şekilledirebileceğinizi, nerede nasıl kullanabileceğiniz konusunda sizleri yönlendiriyoruz. Probleminiz özelinde beraber modelleme, benchmark ve testler yaparak ilgili teknolojinin sizin için en doğru kullanım şeklini belirliyoruz.

Uygulama Geliştirme

Web ve Mobil Tabanlı Uygulamalar

B2B/B2C E-ticaret, CMS, Uzaktan/Online Eğitim vs gibi tüm web tabanlı yazılım projelerini geliştiriyoruz. Andorid ve iPhone için tüm mobil uygulama ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Restful API Geliştirme

Mobil ve web tabanlı frontend uygulamalarınız ya da servis entegrasyonlarınız için Restful API ihtiyaçlarınızı tasarlıyor ve geliştiiyoruz.

Kurumsal Uygulamalar

Kurumsal firmalar, sivil toplum kuruluşları, belediyeler ve devlet kurumları için hizmet kalitesini arttırmaya yönelik web tabanlı ve/veya mobil kurumsal uygulamalar geliştiriyoruz.

Diğer Hizmetler

Servis Entegrasyonu

Mevcut sistemlerinize dahil etmek istediğini diğer sistemlerin entegrasyonu ve verinin sorunsuzca akmasını sağlıyoruz.

Veri Taşıma

Eski uygulamanızdaki verinizin yeni geliştirilen uygulamanız ile eşleştirilip eksiksiz ve doğru aktarılmasını sağlıyoruz.