Hakkımızda

{r}eformo HGM'nin ticari markasıdır ve yazılım geliştirme, danışmanlık hizmeti gibi konularda uzmanlaşmıştır. HGM 2009 yılında Ankara'da kurulup faaliyetlerine İstanbul'da devam eden bir bilişim teknolojileri, yazılım ve danışmanlık şirketidir.

Web tabanlı ve mobil uygulamalar geliştiriyor, ihtiyacınıza göre tüm tecrübelerimizi kullanarak projelerinizde danışmanlık hizmeti veriyoruz.

15 yıllık yazılım geliştirme tecrübesi ile eğitim, finans, sağlık, medya, havacılık, e-ticaret ve devlet gibi birbirinden farklı bir çok sektör ve alanda müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak çözümler ürettik.

Projelerimizde değişime açık bir şekilde adaptif bir yaklaşım uyguluyoruz. Agile metodolojilerinin, Agile prensip ve değerlerinin önemli olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda sizlerle interaktif bir şekilde çalışmayı tercih ediyoruz.

Projelerinizde ekibinizin bir parçası olarak, kader birliği yaparak çalışıyoruz. Projelerinizi benimsiyor, sahipleniyor ve hedeflediğiniz sonuca, üretmek istediğiniz değere ulaştırmak için omuz omzua çalışıyoruz.